UR & KLOCKOR / Armbandsur / Fickur 10941631

nr 1094 1631

Fickur

3 st, omkring 1900

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 6 mars 2017
kl 20:26:16